Wirtualny spacer z przewodnikiem – oferta dla firm

Szukasz sposobu, aby podnieść prestiż swojej firmy, pokazać się klientom z dobrej strony oraz zachęcić ich do skorzystania z Twojej oferty? W takim razie powinieneś zainteresować się wirtualnymi spacerami, czyli innowacyjną metodą promocji, która dodatkowo pomoże Ci zaprezentować się w Google Street View. Za pomocą nowoczesnych technologii, takich jak aparat XPhase Pro S2 do wysokiej jakości zdjęć 360° oraz profesjonalny program do obróbki zdjęć 3D, stworzę dla Ciebie wirtualny spacer po firmie. Na życzenie może to być spacer z przewodnikiem np. w formie lektora lub materiału wideo. Przedsiębiorcy operujący w różnych branżach niezwykle chętnie korzystają z tego rozwiązania. 

Wirtualny spacer po sklepie 

Obecnie rośnie świadomość konsumencka i coraz więcej osób, zanim uda się do sklepu stacjonarnego, poszukuje informacji online. Dlatego istnieje duża szansa, że kiedy trafią na Twoją stronę internetową i udadzą się na wirtualny spacer po sklepie, wkrótce zechcą odwiedzić Cię osobiście. Dzięki takiej opcji, klient może zapoznać się z dostępnym asortymentem i poznać układ sklepu, co pozwoli mu określić, w którym miejscu znajdzie to, czego potrzebuje. Znacząco wpłynie to na komfort zakupów i sprawi, że klienci będą powracać.

Wirtualny spacer po hotelu 

Wiele osób, planując urlop lub wyjazd służbowy, poświęca dużą uwagę kwestiom noclegu. Dlatego też hotele prześcigają się w zapewnieniach o dostępnych dla gości udogodnieniach i pięknym wystroju wnętrz, jednak zwykłe zdjęcia często nie wystarczą, aby zachęcić do przyjazdu. Wirtualny spacer po hotelu pozwoli pokazać wszystkie atuty miejsca noclegowego, piękne dekoracje, przestronną stołówkę oraz gustownie umeblowane pokoje. Zamiast kupować kota w worku, większość klientów będzie wolała zabukować nocleg w miejscu, które wcześniej obejrzała.

Wirtualny spacer po muzeum

Wirtualny spacer po muzeum, to świetny sposób na zachęcenie ludzi do nawiązania kontaktu ze sztuką. Szczególnie w obecnych czasach, gdy odwiedzanie tego typu miejsc bywa utrudnione. Możliwość zwiedzenia muzeum online, pozwala również dokonać wczesnej oceny, czy chcemy zobaczyć dane miejsce na żywo. Jest to ogromne ułatwienie, na przykład podczas planowania wakacji, czy urlopu.

Zobacz także wirtualny spacer po muzeum.

Wirtualny spacer po firmie

Jeśli chcesz zbudować wizerunek nowoczesnej i przyjaznej dla odwiedzających firmy, zaproś klientów na wirtualny spacer po oddziale. Pochwal się eleganckim wystrojem, pokaż im miejsce, w którym mogą usiąść w oczekiwaniu na swoją kolej oraz biurka, przy których będą obsługiwani. Dzięki temu masz szansę odnotować większą liczbę odwiedzających w placówce stacjonarnej. 

Jesteś przedsiębiorcą otwartym na nowoczesne rozwiązania? Odezwij się do mnie w sprawie wirtualnego spaceru. 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

 696 032 602 pawel.stelmaszynski@gmail.com