Wirtualny spacer w Google Street View – poznaj ofertę 

Umieszczenie wirtualnego spaceru na portalu Google Street View to świetny sposób, na stworzenie darmowej reklamy biznesu. Dostępne na internecie statystyki mówią, że obecność tego typu przedstawienia przestrzeni na stronie internetowej, skutkuje nawet dwukrotnie większym zainteresowaniem ze strony użytkownika. Ponad to, zwiększa się również jego poziom zaufania do świadczonych usług. Wirtualny spacer pokazuje, że nie mamy przed klientem nic do ukrycia. Zauważa się również coraz większe zainteresowanie portalem Google Street View, co okazuje się być ogromną pomocą w promowaniu biznesu. Wiele osób korzysta z niego, gdy chcą zapoznać się z danym miejscem, a w konsekwencji trafiają na stronę naszej firmy. 

Wirtualne zwiedzanie – teraz możesz zaistnieć w Google Maps

Z portalu Google Maps korzysta tysiące użytkowników. Jest to bowiem jedna z najbardziej funkcjonalnych stron, która przydaje nam się w wielu sytuacjach. Jeszcze nie tak dawno, korzystano z niej jedynie w celu wyznaczenia trasy, jednak teraz Google Maps oferuje o wiele więcej. Jedną z takich funkcji, jest wirtualne zwiedzanie lokali. Umieszczenie wirtualnego spaceru jest zupełnie darmowe oraz dożywotnie. Dzięki temu nasz biznes zyskuje bezpłatną reklamę oraz nowych klientów.

Sprawdź również wirtualny spacer na stronę internetową.

Wirtualny spacer w Mapach Google  – jak wygląda usługa?

1. Przyjeżdżam do miejsca, w którym ma zostać wykonany wirtualny spacer.
2. Fotografuję przestrzeń aparatem 360°.
3. W zależności od preferencji, zdjęcia są robione w odstępach 1-10 m. Im krótsza odległość, tym płynniejsze przejścia między zdjęciami. Standardowa odległość to ok. 3 m.
4. Sesja zajmuje około pięciu minut na jedno zdjęcie. Może potrwać dłużej, jeśli w pobliżu jest dużo ludzi, lub krócej, jeżeli nie ma żadnych utrudnień.
5. Edytuję wszystkie zdjęcia, aby jak najlepiej prezentowały się w wirtualnej rzeczywistości.
6. Łącze wszystkie zdjęcia w wirtualny spacer za pomocą programu Pano2VR 6 Pro.
7. Umieszczam wirtualny spacer w Google Street View przypisując go do konkretnej wizytówki Google.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

 696 032 602 pawel.stelmaszynski@gmail.com