Wirtualny spacer po mieszkaniu – oferta dla biur nieruchomości 

Sprzedaż oraz wynajem nieruchomości to niezwykle dochodowa branża, więc obecnie na rynku funkcjonuje wiele biur i wciąż powstają nowe. Ten, kto chce wyprzedzić konkurencję i osiągać realne zyski jako agent nieruchomości, musi sięgać po nowoczesne i angażujące rozwiązania, aby przyciągnąć klientów. Wirtualny spacer po wnętrzu to doskonały sposób, aby wzbudzić zainteresowanie i zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe. Udostępniając możliwość wirtualnego spaceru po mieszkaniu, możesz pokazać wnętrza większej liczbie osób, bez konieczności pojawiania się na miejscu. Dzięki interaktywnym opcjom, wirtualny gość sam może zdecydować, którym częściom mieszkania chce się przyjrzeć bliżej i na tej podstawie określić, czy chce odwiedzić je osobiście. Ty za to oszczędzisz czas i nie zniechęcisz klientów, prowadząc ich po mieszkaniach, które nie spełniają ich oczekiwań. 

Wirtualny spacer po wnętrzu domu – pokaż klientom mieszkanie w 3D 

Wirtualny spacer jest innowacyjnym sposobem prezentacji mieszkań, który pozwoli Ci wyróżnić się na rynku i z sukcesem sprzedać lub korzystnie wynająć daną nieruchomość. Kluczem do skutecznego osiągnięcia tego celu jest jakość wykonanej usługi, dlatego też tworząc taką wirtualną wycieczkę, zawsze korzystam z wysokiej jakości sprzętu oraz nowoczesnych programów do obróbki zgromadzonych zdjęć. Dzięki aparatowi XPhase Pro S2, który przy pomocy 25 obiektywów wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 200 megapikseli, przejścia są płynne, a wirtualny spacer po wnętrzu domu prezentuje się świetnie. Jeśli chcesz zobaczyć, jak to wygląda w praktyce, obejrzyj moje dotychczasowe realizacje. Zawsze służę poradą i jestem gotowy dostosować projekt do indywidualnych oczekiwań klienta, tak aby pokazać wybrane wnętrza w jak najbardziej korzystny sposób. 

Dowiedz się również jak zrobić panoramę 360 dronem.

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w fotografii 360° i pomogę Ci wykorzystać ją w Twoim biznesie. Skontaktuj się ze mną i opowiedz o swoich oczekiwaniach, a ja przygotuję dla Ciebie wirtualny spacer po wnętrzu, który sprawi, że dom szybko znajdzie nowego właściciela.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

 696 032 602 pawel.stelmaszynski@gmail.com