Panorama z drona – poznaj efektowny sposób na prezentację Twojej okolicy 

Z mojego doświadczenia, jako przedsiębiorcy oraz specjalisty w zakresie innowacyjnej fotografii 360°, wynika, że dzisiaj, aby wzbudzić zainteresowanie, należy sięgać po nowoczesne rozwiązania i efektowne środki przekazu. Panorama z drona daje oglądającym możliwość interakcji z wirtualną rzeczywistością, pokazaną z lotu ptaka. Swobodne poruszanie się po uchwyconej na zdjęciach okolicy to jeden z ciekawszych sposobów, na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów. Wirtualna turystyka miała swój rozkwit w dobie pandemii, kiedy spacery online i oglądanie zdjęć panoramicznych było dla niektórych jedyną dostępną opcją. Sprawiło to, że do dziś ta metoda zwiedzania cieszy się popularnością. Dlatego jeśli chcesz wyróżnić swoją ofertę spośród innych, przygotuję dla Ciebie dokładną panoramę, wykonaną przy użyciu sprzętu wysokiej jakości. 

Ta niezwykle atrakcyjna forma prezentacji sprawdzi się bardzo dobrze na przykład na odświeżonej stronie urzędu miasta. Będzie też idealna jako dodatek do oferty biura podróży, promującego lokalną turystykę lub reklama pięknie wyremontowanego strzeżonego osiedla, zamieszona na stronie biura nieruchomości. 

Jak zrobić panoramę 360 dronem? - profesjonalizm i nowoczesne technologie

Zdjęcia panoramiczne wykonywane są przy pomocy nowoczesnych sprzętów. Niezbędne jest odpowiednie nakierowanie drona oraz późniejsza obróbka zdjęć, tak aby utworzyć z nich interaktywną przestrzeń ukazaną z lotu ptaka. Na pytanie jak zrobić panoramę 360 dronem, odpowiadam więc, że niezbędna jest dokładność i profesjonalizm oraz znajomość nowoczesnych technologii. Drony, z których korzysta się do stworzenia takiej panoramy, stanowią niezwykle ciekawą odmianę systemów lotniczych. Nie wymagają pasażera czy pilota i najczęściej są sterowane zdalnie. Aparat, w który wyposażony jest dron, musi więc wykonać zdjęcia bez udziału trzymającego go w rękach fotografa. Umiejętne wykorzystanie tej technologii, sprawia że panorama z drona jest bardzo ciekawą oraz spektakularną formą prezentacji. 

Zobacz również wirtualny spacer po Toruniu.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz wykorzystać panoramę z drona w swoim biznesie, odezwij się do mnie. Chętnie doradzę i pomogę podjąć dobrą decyzję. 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

 696 032 602 pawel.stelmaszynski@gmail.com