Wirtualny spacer po Łodzi – poprowadź klientów do Twojej firmy 

Łódź to miasto akademickie oraz ośrodek przemysłu. W tej rozległej metropolii zawsze coś się dzieje. Nie brakuje eventów i ciekawych wydarzeń kulturalnych, jednak można również odwiedzić tam pięknie zabytki, takie jak Biała Fabryka, Księży Młyn czy bazylika archikatedralna św. Stanisława Kostki. W mieście, które jest tak dynamiczne i ciekawe, przedsiębiorcy którzy chcą się wyróżnić i zdobyć zainteresowanie klientów, muszą inwestować w innowacyjne rozwiązania, takie jak wirtualny spacer po Łodzi. Mogę stworzyć dla Ciebie interaktywną mapę miasta, która doprowadzi klienta prosto do Twojej firmy, dzięki technologii zdjęć 360°. 

Usługę tę stworzyłem z myślą o różnych zastosowaniach. Wirtualny spacer przedstawiający Łódź jest dobrym rozwiązaniem dla biur podróży, hoteli oraz instytucji promujących kulturę i turystykę. Sprawdzi się także na stronie agencji nieruchomości, które chcą zaprezentować potencjalnym nabywcom okolice domu wystawionego na sprzedaż. Wielu przedsiębiorców uważa także, że wirtualny spacer umieszczony w Google Street View, pomoże klientom dotrzeć do oddziału firmy czy punktu gastronomicznego i podniesie prestiż firmy.

Wirtualny spacer – Łódź na zdjęciach 360°

Tworzenie wirtualnych spacerów 360° to koncept biznesowy, na który wpadłem, poszukując dla siebie podobnych rozwiązań jako przedsiębiorca. Doskonale rozumiem więc, jak ważna jest odpowiednia promocja swojej firmy i staram się sprawić, żeby Twój biznes, dzięki mojej pasji oraz umiejętnościom, doskonale prezentował się w oczach klientów. Wirtualny spacer po Łodzi stworzę dla Cibie przy pomocy wykorzystującego aż 25 obiektywów aparatu XPhase Pro S2, dzięki czemu możesz liczyć na wysoką rozdzielczość. Dodatkowo, jeśli chcesz uatrakcyjnić spacer online, dodam do niego elementy audio, wideo, zdjęcia lub tekst. Mogę także wykonać panoramę z drona. Chcesz próbkę moich umiejętności? Sprawdź, jak prezentują się moje poprzednie realizacje.

Zabierz znajomych i klientów na wirtualny spacer i pokaż im miasto lub swoją firmę.

Jesteś zainteresowany wirtualnym spacerem po Łodzi lub innymi moimi usługami? Zapraszam do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

 696 032 602 pawel.stelmaszynski@gmail.com