Wirtualny spacer po Toruniu – oprowadzaj wirtualnych gości po gotyckim mieście 

Toruń to miasto pełne zabytków, muzeów oraz gotyckich budowli, dlatego też cieszy się szerokim zainteresowaniem turystów. Tych, którzy jeszcze nie pojawili się w grodzie Kopernika, zdecydowanie warto zachęcić, zapraszając na wirtualną wycieczkę po uliczkach miasta. Dzięki nowoczesnemu aparatowi 360° przygotuję dla Ciebie wirtualny spacer po Toruniu, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego miłośnika gotyckiej architektury. Ze spacerów w wirtualnej rzeczywistości, skorzystać mogą lokalni przedsiębiorcy i nie tylko. 

Takie rozwiązanie dobrze sprawdzi się w przypadku instytucji promujących turystykę i miejskie zabytki, ale również będzie ciekawą formą prezentacji oferty dla biura podróży. Wirtualny spacer pomoże klientom odnaleźć Twoją firmę, hotel czy lokal gastronomiczny. Dla biura nieruchomości to także dobra metoda, aby w efektowny sposób zareklamować nowe osiedle mieszkalne czy dom na sprzedaż. 

Wirtualny spacer – pokaż Toruń swoim klientom 

Zdjęcia 360° wykonuje zawodowo, ale również z pasji. Oznacza to, że zawsze staram się łączyć profesjonalizm oraz znajomość sprzętu i oprogramowania z zaangażowaniem w przygotowywane projekty i indywidualnym podejściem do klienta. Korzystam ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych, takich jak aparat XPhase Pro S2, który przy pomocy 25 obiektywów, jest w stanie zrobić bardzo dokładne zdjęcia. Fotografie obrabiam przy pomocy profesjonalnego oprogramowania Pano2VR 6 Pro, co sprawia, że końcowy efekt jest zadowalający. Stworzony przeze mnie wirtualny spacer po Toruniu lub innym mieście z pewnością spodoba się Twoim klientom, dzięki wysokiej jakości wykonania oraz prostej nawigacji. Zamieszczenie takiego spaceru  3D będzie korzystnym ruchem wizerunkowym dla każdej firmy czy instytucji. Wykonuję również panoramy z drona. 

Zabierz swoich klientów na wirtualny spacer po Bydgoszczy.

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak w praktyce prezentują się moje zdolności, zachęcam do obejrzenia poprzednich realizacji. Z miłą chęcią również doradzę Ci, jak możesz wykorzystać wirtualny spacer w swoim biznesie. Skontaktuj się ze mną. 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

 696 032 602 pawel.stelmaszynski@gmail.com