Wirtualny spacer po Poznaniu – nowoczesny sposób, by zwiedzić zabytki i ciekawe miejsca 

Poznań to kolorowe i piękne miasto, niezwykle chętnie odwiedzane przez turystów z całej Polski i nie tylko. Wspaniała architektura Starego Rynku i liczne atrakcje turystyczne, takie jak chociażby bardzo charakterystyczne dla tej miejscowości poznańskie koziołki, przyciągają wzrok i budzą zainteresowanie. Wywołany pandemią kryzys sprawił jednak, że jedyną dostępną możliwością zwiedzania dla wielu osób, było przeglądanie materiałów w internecie, które dla wielu pozostało powszechną praktyką. Dla takich turystów online, wirtualny spacer po Poznaniu to doskonałe rozwiązanie, które pozwala zobaczyć kawałek miasta i zdecydować, czy warto się w nim pojawić.

Jestem w stanie wykonać usługę przygotowania wirtualnego spaceru 360° z uwzględnieniem potrzeb biura turystycznego, instytucji miejskiej, agencji nieruchomości czy prywatnej firmy. Tworząc spacer w 3D, zaprojektuję nawigację w taki sposób, aby oprowadzić klienta po nowym osiedlu mieszkalnym, pokazać mu miejskie atrakcje lub doprowadzić prosto do budynku Twojej firmy. 

Wirtualny spacer – zwiedzaj Poznań w 3D 

Jeśli chcesz wiedzieć, jak może wyglądać wirtualny spacer po Poznaniu, wykonany dla Twojej firmy, możesz przejrzeć moje wcześniejsze realizacje. W pracy posługuję się profesjonalnym sprzętem fotograficznym, czyli aparatem XPhase Pro S2 do robienia wysokiej jakości zdjęć 360° oraz specjalistycznym oprogramowaniem do łączenia zgromadzonych materiałów w wirtualny spacer. Posiadam także drony, którymi posługuję się do wykonania panoramy, więc jeżeli chcesz pokazać klientom Poznań z lotu ptaka, również jestem w stanie Ci to umożliwić. Myślisz o tym, by umieścić w swoim spacerze online dodatkowe elementy? Na Twoją prośbę mogę wzbogacić wirtualną wycieczkę o materiały wideo, elementy dźwiękowe, dodatkowe zdjęcia lub tekst. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie z uwzględnieniem sugestii zleceniodawcy. 

Wirtualny spacer po Łodzi - pokaż klientowi jak dostać się do Twojej firmy.

Prowadzisz biznes w Poznaniu, sprzedajesz nieruchomości lub jesteś zainteresowany wirtualnym spacerem po tym miejscu? Skontaktuj się ze mną i zapytaj o moje usługi

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

 696 032 602 pawel.stelmaszynski@gmail.com