Wirtualny spacer po Bydgoszczy – mapa miasta dla Twojego biznesu 

Bydgoszcz to miasto, które może pochwalić się dużą powierzchnią terenów zielonych w tym pięknych parków. Znaleźć można tam również kila interesujących zabytków oraz atrakcji turystycznych, zdecydowanie wartych odwiedzenia. Chociaż niewątpliwie zarówno pod względem architektury, jak i obszarów zagospodarowanych przez przyrodę, Bydgoszcz jest ciekawym miejscem, aby zachęcić turystów do zwiedzania, nie zaszkodziłoby zainwestować w promocję tej miejscowości. Wirtualny spacer 360° to usługa, którą mogą wykorzystać biura podróży, agencje nieruchomości czy instytucje promujące turystykę. 

Dzięki nowoczesnym technologiom, można pokazać największe atuty Bydgoszczy i sprawić, że ktoś zechce tam przyjechać albo nawet zamieszkać. Wielu mniejszych i większych przedsiębiorców, mających w Bydgoszczy swoje siedziby, mogłoby również skorzystać na udostępnieniu swoim klientom swoistej mapy, prowadzącej prosto do oddziału firmy, lokalu gastronomicznego czy miejsca noclegowego. Na Twoje życzenie przygotuję spacer online, który można umieścić w Google Street View, na firmowej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych. To świetny patent, aby wyróżnić się wśród konkurencji i pokazać, że Twój biznes jest znaczącym punktem na mapie Bydgoszczy.

Wirtualny spacer – zobacz Bydgoszcz oczami klienta 

Do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem, a do pracy wykorzystuję wysokiej jakości urządzenia. Do robienia zdjęć w technologii 360° o rozdzielczości 200 megapikseli, używam aparatu XPhase Pro S2. Korzystam również z dronów, dzięki którym jestem w stanie stworzyć panoramę miasta z lotu ptaka. Dzięki temu, wykonany przeze mnie wirtualny spacer po Bydgoszczy będzie świetną wizytówką dla Twojej firmy. Jeśli zdecydujesz się dodatkowo uatrakcyjnić taki projekt, mogę dodać do niego pliki audio, wideo czy elementy tekstowe i stworzyć dzięki temu spacer online z przewodnikiem. Obejrzyj moje przykładowe realizacje i zobacz, jak może wyglądać Twoja prezentacja. 

Wirtualny spacer po Poznaniu - zobacz nowoczesny sposób zwiedzania miasta.

Jeśli jesteś zainteresowany wirtualnym spacerem po Bydgoszczy, skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

 696 032 602 pawel.stelmaszynski@gmail.com