O mnie

Co oferuję?

Przykładowe realizacje

Kontakt

Opinie


„Zlecone prace zostały wykonane w terminie i w pełnym zakresie, a ich efekt doskonale służy w kontekście działań promocyjnych naszego Wydziału. Szczególnie podkreślić należy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Wykonawcę charakteryzuje indywidualne podejście do zlecenia oraz wysoka elastyczność w podejściu do klienta, co pozwoliło na wypracowanie komfortowych zasad współpracy.”

Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i
Zarządzania, dr hab. Jerzy Boehelke, prof. UMK„Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu Wirtualnego Spaceru. Mega profesjonalne podejście p. Pawła i zero problemu z komunikacją. Z całego serca polecamy każdemu kto chce profesjonalnie pokazać swoją firmę w sieci.”

Łukasz Przeracki - Maszewski Dental Clinic„Bardzo polecam wirtualne spacery, wykonane przez Pana Pawła. Wysoka jakość, w rozsądnej cenie, a na dodatek szybkość realizacji zlecenia. Bardzo dziękuję za współpracę.”

Olga Wacławik - Kancelaria CW„Szybka, miła, profesjonalna obsługa. Wirtualny spacer w super jakości. Polecam”

Przychodnia Kolejowa w Chojnicach„Firma godna polecenia. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Nasi pacjenci bardzo chwalą sobie ten interaktywny spacer z naszymi przewodnikami po klinice. Dzięki p. Pawłowi naprawdę wyróżniamy się wśród firm z naszego regionu. Bardzo polecamy!”

Klinika Perfekt Smile w BrodnicyZobacz też:

2021 © Paweł Stelmaszyński - Portfolio. Zapraszam do współpracy! pawel.stelmaszynski@gmail.com